Zapowiada się pracowita jesień. To lubię!

Lato jeszcze w pełni ale zapowiada się pracowita jesień. Kalendarz na trzeci kwartał 2017 już jest zapełniony a czwarty w trakcie ustalenia. Projektowo będzie się działo niezwykle dużo i będą to projekty większe niż rok temu. To tylko oznacza, że rynek chmury w Polsce się rozwija liczbowo i ilościowo. Dużo nauki i pracy przed mną ale to jest właśnie to, co mnie rozwija i to, co lubię najbardziej.

Projekty projektami ale czasem pomiędzy nauką i pracą można zdradzić kilka słów o tym, co w chmurach piszczy a okazji będzie ku temu co najmniej kilka.

Zapraszam tych, którzy mają ochotę na spotkanie f2f i wymianę doświadczeń.

1. 29 sierpnia, Warszawa, Przy Śniadaniu IT w Billennium o Chmurze

Ciągle można się zarejstrować http://billennium.pl/sniadanie-it-azure Będzie ciekawie, będzie technicznie i będą realne przykłady wdrożeń z Polski i Europy. A poza mną Kamil Wysocki i Dominik Przywara, mięsa więc nie zabraknie.

2. 2 września, Poznań, warsztaty w trakcie Azure Workshop Poznań #1

Warsztaty to jest to, co lubię najbardziej. Jeśli chcesz spędzić sobotę w Poznaniu i przejść prawdziwy scenariusz „od zera do bohatera” to trafiłęś idealnie. Wydzarzenie znajdziesz na meetupie. Kosztuje całe 0 zł i jeszcze Sławek Stanek karmi pizzą.

3. 19 września, Łódź, warsztaty w trakcie spotkania Microsoft Azure User Group Łódź

Wydarzenia jeszcze nie ma, meetup jeszcze nie jest stworzony, jeszcze nie można się zapisać 🙂 ale… warto sobie tę datę zarezerwować. Szczegóły wkrótce, organizuje Andrzej Kokociński.

4. 14 październik, Kraków, warsztacie w trakcie Microsoft Azure User Group Kraków

Jeszcze szczegółów nie ma ale pracujemy nad temat. W ciągu dwóch tygodni będziemy mieli szczegóły.

5. 28 października, Gdańsk, GET.NET

Konferencja .Net’owa ale będzie o chmurze Azure, a jakże. A konkretnie o tym, jak wybrać idealną platformę dla swojego rozwiązania i nie zwriować.

Ciągle można się rejstrować, do 15.08 pełna wejściówka kosztuje 49 zł, a w cenie oprócz sesji i lunchu, Tomek Kopacz i Gutek. Więc czego chcieć więcej.

6. 9 listopad, Lublin, Microsoft Expert Summit 2017

Rok temu mówiłem o mitach, jakie krążą w okół chmur, skupiłem sie na Microsoft Azure. W tym roku będzie sesja niespodzianka, zobaczymy ile będę mógł opowiedzieć o tajnym projekcie, który realizujemy z zespołem.

Do zobaczenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.