Dziennik Wdrożeniowca Microsoft Azure

Dobry wieczór!

Sobota, to idealny moment by napisać kolejny post. A ten jest wyjątkowy, gdyż zaczyna nową serię krótkich wpisów z dziennika wdrożeniowca. Ci, którzy śledzą naszą grupę na Facebook, wiedzą, że cichym pomysłodawcą i pierwszym współautorem jest Mariusz Ferdyn. Mam nadzieję, że będzie nas więcej.

A zaczęło się tak:

O czym więc będzie ta seria?

Będzie o tym, czego można dowiedzieć się tylko wtedy, kiedy wdrażasz i utrzymujesz faktyczne rozwiązanie. Nie będziemy się silić na długie opisy, wprowadzenie ect. (to znajdziesz w innych postach) Będzie króki opis problemu, rozwiązanie i wnioski. Koniec.

Czym się różni ta seria od innych na tym blogu?

W skrócie znajdziesz trzy typy wpisów:

  1. Dalej będę pisał o architekturze rozwiązań, swoich doświadczeniach wdrożeniowych jak i też szeroko o rynku chmury w Polsce. Być może niedługo dołączy współautor bloga – trzymam kciuki.
  2. Drugia seria, dotyczy zgłoszeń w Microsoft Support dotyczących Azure. Dają one wiedzę, której próżno szukać w oficjalnej dokumentacji. Seria ta zostaje i kolejne posty czekają na opisanie. Jeśli chcesz się podzielić swoim, pisz do mnie na michal (at) cloudarchitects.pl
  3. Trzecią serią będzie ta, która uzupełnia pozostałe i mam nadzieję, oszczędzi wszystkim nam masę czasu. Cel na dziś, to odpowiednio umieścić tu wszystkie zapiski z dzienników Mariusza Ferdyna i Kacpra Muchy.

Zainteresowany? Zapraszam Cię tutaj!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dziennik Wdrozeniowca i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.