Wreszcie…

Do napisanie tego post’a zabierałem się dokładnie 7 miesięcy i 2 dni. Tyle bowiem czasu minęło od kiedy wykupiłem domenę architektwchmurze.pl.

Prowadzić swojego bloga chciałem zawsze. Zawsze jednak było coś, co miało większy priorytet i najtrudniej było wykonać ten „pierwszy krok”. Cel był prosty, zapisywać swoje najciekawsze doświadczenia projektowe oraz „tips&tricks” by wykorzystać je w trakcie kolejnych zadań. Jeśli przy okazji pomoże to komuś jeszcze, usprawni moją codzienną pracę i pozwoli Wam uniknąć moich błędów, będę zadowolony.

O czym więc będzie ten blog? Zasadniczo o szeroko pojętej chmurze:), w różnych ujęciach projektowych oraz w różnych scenariuszach użycia. Ale będzie też o architekturze rozwiązań właśnie w ujęciu chmurowym czyli o aspektach biznesowych, kosztach, wzorcach i na koniec, implementacji. 

Będzie technicznie i mam nadzieję, ciekawie ale to ocenimy pod koniec 2017. Nie obiecuję blogować codziennie ani pracować nad pięknym wyglądem. Ma być prosto, wręcz ascetycznie ale dzięki temu merytorycznie i bez zbędnych ozdobników!

Zapraszam! Michał Furmankiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.